Najpiękniejsza alternatywa wieczoru panieńskiego

Przygotowanie wieczoru panieńskiego w pojedynkę to nie najprostsza sprawa. Kiedy już masz stworzony plan, listę zaproszonych gości oraz ustalony budżet, powinnaś wskazać osoby, które wesprą Cię w przygotowaniu imprezy. Mnóstwo czasu wymaga zorganizowanie świetnej imprezy, szczególnie jeżeli bywa to wieczór panieński!

Wybierz osoby, które są dobre w oddzielnych dziedzinach. Jeśli ktoś zna się doskonale na jedzeniu, niech znajdzie restaurację. Jeżeli wśród Was będzie osoba całkiem kreatywna, niech zorganizuje interesujące atrakcje. Nie będziesz musiała wszystko co popadnie tworzyć samodzielnie!

Jakie dodatki zorganizować na wieczór panieński? Najlepiej własnoręczne! Tym samym będziecie mogły zaoszczędzić nieco kasy, co można przeznaczyć po prostu na inne sprawy. Zwykle jest tyle fascynujących tutoriali w sieci a także filmów na YouTube, które każdy może zastosować, aby stworzyć własne dekoracje – od papierowych rozetek po lampiony. Naturalnie są to czynności mocno pracochłonne, ale możecie je przygotować na przykład w momencie oglądania telewizji czy też słuchania lubianej muzyki. Masz możliwość również razem z innymi uczestniczkami imprezy umówić się na wspólną posiadówkę i wspólnie zrobić manualne dekoracje/ Frajda będzie przednia!

Szukasz pomysłów na wieczór panieński? Sprawdź na GoodChoice

Niezwykle fascynującym punktem składowym wieczoru panieńskiego może być włączenie w pewny sposób Pana Młodego do imprezy. W jaki sposób możecie to zorganizować? Będziecie mogły przykładowo nagrać krótkie video, które później pokażecie Pannie Młodej przy okazji imprezy. Na pewno będzie to doskonały dodatek. Gdzie możecie odnaleźć dodatki na wieczór panieński? Nie będzie to bardzo trudne. W internecie jest możliwość odkryć sporo e-sklepów, które zajmują się sprzedażą takiego rzeczy. Jednak, jeśli wolałybyśmy wcześniej przymierzyć akcesoria bądź stylizacje ubioru, to najlepiej będzie przejechać się do sklepu stacjonarnego.

Szukasz makijażu ślubnego z dojazdem we Wrocławiu? Tutaj oferta

 

Należy również poruszyć kwestię drinków. Nie zaczynajcie panieńskiej imprezy z tak zwanej grubej rury. Lepiej powoli pić alkohol, abyście się po prostu odpowiednio bawiły, a nie zakończyły przed wcześnie wieczoru panieńskiego. Szczególnie musicie pilnować Główną bohaterkę wieczoru – ona musi pamiętać zabawę przez reszte życia, a nie zaledwie do 24:00.

Kursy wizażu dla początkujących i zaawansowanych Lala Beauty Academy

Wieczór panieński nie może się odbyć bez niespodzianek. To będzie najistotniejsze w tym przypadku. Zabierzcie Główną bohaterkę wieczoru w jakieś interesujące miejsce. Przykładowo może to być salon piękności . Udowodnijcie jak mocno jesteście kreatywne. Na pewno spowoduje to sporo radości Pannie Młodej. Możecie również pomyśleć nad jakimś weekendowym wyjazdem. Po co tak właściwie ograniczać się jedynie do jednej imprezy, skoro możecie przedłużyć panieński na cały weekend. Brzmi świetnie? Oczywiście, że tak! Domen nad jeziorem bądź w górach, a może jakiś wyjazd do SPA? Opcji jest naprawdę wiele 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s